İncekaş Hukuk Bürosu

Avukat Saim İncekaş üniversite giriş sınavı başarı sıralamasında %1’lik dilim içerisinde yer alarak Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne burslu olarak giriş hakkı kazanmış ve hazırlık sınavını atlayarak hukuk lisansını tamamlamıştır.

Çeşitli değişim programları ile 2011 yılında ABD-Washington, 2013 yılı yaz programında Stockholm’de bulunmuştur. Mesleğinin icrası için memleketi olan Adana’ya dönmüştür. Askerlik görevini teğmen rütbesiyle ASAL Şube Başkanı-Garnizon Komutanı mevkiinde yerine getirmiştir.

Müvekkillerinin haklarını korumak, dava, icra takibi ve resmi işleri en efektif ve hızlı şekilde neticelendirmek amacıyla Adana’da avukatlık hizmeti sunmaktadır. Adana İncekaş Hukuk bürosunda aile hukuku ve ceza hukuku öncelikli olarak hizmet sunar.

Öğrenim:< İlkokul ve ortaokul:  Özel Başkent Okulları (Gönen)

Lise: Seyhan Anadolu Lisesi

Üniversite: Kadir Has Üniversitesi (Burslu program)

Adana’da faaliyet gösteren Avukat Saim İNCEKAŞ anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, maddi-manevi tazminat, velayet, nafaka ve mal rejimi konuları üzerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Kendisinin bu alanlarda yazmış olduğu beşbinden fazla makale ve yazı bulunmaktadır. Müvekkil-avukat ilişkisinde benimsediği ilkeleri; eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik ve sorumluluktur. Adana Barosu‘na kayıtlı olarak serbest avukatlık mesleğine Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukat ve Hukuk Danışmanlık Bürosu’ndadevam etmektedir.

Adres: Kayalıbağ Mahallesi, Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:9 Ziya Algan İş Merkezi, 01010 Seyhan-Adana

Hukuk Bürosu Telefon: 0322 245 00 44

Loading...
Yayım tarihi
Adana olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir