Dikicioğlu Hukuk Bürosu

DİKİCİOĞLU HUKUK BÜROSU, Antalya.

TANITIM:

Bünyemizdeki çeşitlilik,müvekkillerimiz için mümkün olan en iyi çözümlerin ortaya konması ile saygıya ve kaynaşmaya dayalı bir kültürün geliştirilmesinde çeşitli bakış açılarının keşfedilmesine olan bağlılığımızı yansıtmaktadır.

Hedeflerimizi en çok etki bırakabileceğini düşündüğümüz alanlara yönlendirmekteyiz. Bu sebeple Kurumsal Sosyal Sorumluluk («KSS») faaliyetlerimizi birbirinden ayrı ancak birbirlerini her zaman besleyen üç ilke üzerinde değerledirmekteyiz.

Profesyonel hizmet kadromuz ile Gerek bireysel gerekse kurumsal müvekkillerinin münferit dava ve takipleri kadar, gerçek kişi ve şirketlere sürekli dava ve icra takip hizmetleri de büromuzun tecrübeli ve donanımlı kadrolarınca yerine getirilmektedir.

Avukat Tuğçe Kapar Dikicioğlu 2017-2018 yıllarıAntalya Barosu üyesi olarak avukatlık stajını tamamladı. Avukatlık stajı boyunca Şirket danışmanlığı , Kurum dosyaları , Banka dosyaları ve ofis yönetimi konularında çalışmalar yaptı.
2018 yılında Dikicioğlu Hukuk Bürosu’nu kurdu ve halen çalışmaya devam etmektedir.

Avukat Ferit Kubitz Dikicioğlu  2013 yılında Niketown Berlin Kurfürstendamm , Berlin/ALMANYA da çalıştı.
2016 yılında Antalya 16. Noterine kayıtlı Almanca Yeminli Tercüman (Begläubigter Übersetzer) olarak hizmet vermeye başladı.
2016 yılında Antalya Adliyesinde Hukuk Almancası (Begläubigter Übersetzer) ve İngilizcesi alanında Tercüman Bilirkişisi olarak hizmet vermeye başladı.
2018 yılında Antalya Barosu üyesi olarak avukatlık stajını tamamladı. Stajı sırasında şirketlere hukuki danışmanlık , tahkim , icra , iş hukuku , boşanma gibi birçok alanda çalışmalar yaptı.
2019 yılında Dikicioğlu Hukuk Bürosu’nda kurucu avukat olarak çalışmaya başladı ve halen çalışmaya devam etmektedir.
2019 yılında Antalya Alman Konsolosluğu’nun Almanca bilen avukatlar resmi listesine (Rechtsanwalt Liste) dahil edildi.

Loading...

Telefon no: +90 850 302 48 05

Adres: Pınarbaşı Mahallesi Üniversitesi Cad. Arif Can Apt. No:100 Kat:2 Daire:8 Konyaaltı/Antalya
Yayım tarihi
Antalya olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir