Av.Dilber Koyuncu Hukuk Bürosu

Avukat Dilber Koyuncu, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini başarıyla tamamlamış, daha sonra Türkiye Barolar Birliği tarafından Avukatlık ruhsatına hak kazanmıştır.Adana Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık ve danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Büromuz; Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tazminat Hukuku, Gayrimenkul ve Kira Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Şirketler için Sürekli Hukuk Danışmanlığı, Ceza Hukuku, E-Ticaret ve Bilişim Hukuku, Tıp Hukuku alanında Adana ve yakın illerde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Değerlerimiz
Hukuk büromuz; karşılaşılan hukuki sorunlara, her geçen gün değişen yasa ve uygulamalar ışığında, en uygun çözümü üretmekte, böylelikle müvekkillerimiz için, etkin ve hızlı sonuçlar elde etmeyi amaçlamaktadır. Büromuzda avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güven ön planda tutulmakta olup, avukat ile müvekkil arasındaki mahremiyete özen gösterilmektedir. Bu doğrultuda tarafımıza iletilen tüm bilgi ve belgeler muhafaza edilmektedir.
Gerek avukatlık gerekse de danışmanlık hizmetlerimizi yürütürken, ulusal ve uluslararası normlar, güncel hukuki gelişmeler ve yüksek yargı kararları dikkate alınmakta olup, sizler için en doğru çözümler sunulmaktadır.
Loading...
Kayalıbağ Mahallesi, İnönü Caddesi Üzeri Seyhan / Adana Ofis Adresi
0532 786 08 50 Telefon & Whatsapp Hattı
Yayım tarihi
Adana olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir