Askan Hukuk Bürosu

Askan Hukuk Bürosu 1986 Yılında Avukat Filiz ve Av.Beykan Askan ortaklığı ile başlayan Askan hukuk bürosunda, 30 yılı aşkın bir süredir hukuki danışmanlık , şirket/kooperatif vekilliği ve dava avukatlığı hizmetleri verilmektedir.

Adres: Cumhuriyet Bulvarı No:109/303 Pasaport Konak İzmir 35210

Telefon: (0232) 4450886 Faks: (0232) 4843403

TANITIM:

Av. Dr. Filiz ASKAN ve Av. Beykan ASKAN tarafından 1986 yılında kurulan ve edinmiş olduğu deneyimiyle müvekkillerine hizmet vermeye devam eden büromuz; değişen ve gelişen hukuk normlarına uygun olarak müvekkillerinin haklarını korumak adına hukuki işlemlerin son aşamaya titizlikle takip edilmesini sağlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda her zaman araştırmayı ve kendini geliştirmeyi ilke edinen genç meslektaşlarla desteklenen ve dinamik ekibimiz müvekkilerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.

Gerektiğinde Literatür yönünden deneyimli öğretim görevlilerinden alınan destek ile müvekkillerimize her zaman farklı bakış açılarından gerekliliklere yönelik çözüm olanağı sağlamak, hiç bir hukuki olayı çözümsüz bırakmamak  ise büromuzun bir diğer ilkesidir. Bu çerçevedeki araştırmalarımız doğrultusunda ekibimiz tarafından yazılan makaleler ile de literatüre katkı için çalışılmaktadır.


        Askan Hukuk Bürosu gerçek ve tüzel kişi müvekkillerinin ihtiyaçları doğrultusunda her olayı kendi içerisinde öznel olarak yorumlamaktadır. Şirket müvekkillerimizin kuruluştan şirketin tasfiyesine kadar uzman avukatlarımız eşliğinde danışmanlık hizmeti verilmektedir. Danışmanlığımız kapsamında ulusal ve uluslararası kapsamda hukuki ve sektörel gelişmeler takip edilerek risk yönetimi konusunda da hizmet sağlanmaktadır. Yabancı müvekkiller tarafından Türkiye’de yapılacak yatırımlar hakkında sağladığımız danışmanlık haricinde Türk yatırımcılar tarafından yurt dışında yapılacak yatırımlara yönelik olarak pazar araştırması ile  emlak, inşaat, e-ticaret, enerji, otomotiv, ithalat ve ihracat gibi alanlarda destek sağlanmaktadır. Askan Hukuk Bürosu ile müvekkilleri arasında bulunan gizlilik ve şeffaflık ilişkisi çerçevesinde uzun yıllar süresince ilişkilerin korunması hedeflenmektedir. Bu çerçevede müvekkillerden gelen sorular yanıtsız bırakılmamakta, araştırma ve dava süreci boyunca bilgi paylaşımı sağlanmaktadır.  


           Askan Hukuk Bürosu uluslararası ve ülke genelindeki bazı noktalarda bulunan çözüm ortakları sayesinde müvekkillere yerinde ve hızlı çözüm imkânı sağlamaktadır. Büromuz İzmir, Muğla, Bodrum, Ankara, Adana ve İstanbul’da çözüm ortakları ile birlikte çalışmaktadır. Ayrıca uluslararası kapsamda British TurkishLawyerAssociation, World Justice Project, İtalyan Ticaret Odası üyelikleri bulunmaktadır.

https://www.filizaskan.av.tr/

Yayım tarihi
İzmir olarak sınıflandırılmış

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir